Hakkımızda

Hakkımızda

Woostilim.com olarak yenilikçi ve modern trendleri takip ederek oluşturduğumuz, model ve renkte parçanın bir araya getirilerek göz alıcı koleksiyonları özel indirimler ile siz değerli müşterilerimizle buluşuyoruz. 

Mağazalarımızdan çıkan her bir müşterimizi kendimize referans edindik. Müşterilerimizi memnun edememek en büyük endişemiz, bu yüzden her geçen gün verdiğimiz hizmet ve sunum kalitesini arttırmak için daha çok çalışıyoruz. 

Woostilim.com olarak her zaman müşterilerimizden gelen geri bildirimleri dikkate alarak, hizmet ve sunum kalitemizi arttıracak çalışmalar yapmaya dikkate ediyoruz.

MİSYON
Müşterilerimize buluşturmayı amaç edindiğimiz ürünlerle kaliteyi ve uygunluğu bir arada tutmaktır. Ayrıca, yaşanan küresel değişimin etkilerinden tüketicilerimizi koruyarak, onlara en kaliteli ürünleri sunarken ölçülebilir büyüme sağlamaktır.

VİZYON
Moda ve kalitede fark yaratarak uluslararası bir marka olmak.
E-ticaret sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma” vizyonu ile woostilim.com yaptığı yatırımlar ve uyguladığı başarılı stratejiler ile alanında sayılı firmalardan biri haline gelmektir.